شرکت 362 نفر در  کلاسهای طرح اوقات فراغت مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران یزد

شرکت 362 نفر در کلاسهای طرح اوقات فراغت مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران یزد

سه شنبه 2 مهر 1398 و ساعت 12:39:35 81

در تابستان سال جاری 362 نفر از دانشجویان،دانش آموزان و متقاضیان مهارت آموزی در کلاسهای طرح اوقات فراغت مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران یزد شرکت نمودند.

با فرا رسیدن فصل تابستان، بسیاری از خانواده‌ها با هدف پر کردن اوقات فراغت فرزندان خود اقدام به ثبت‌نام آنها در دوره‌ها و کلاس‌های مختلف می‌کنند.
به همان اندازه که پر کردن وقت آزاد دانش‌آموزان در تابستان اهمیت دارد، خروجی این مدت زمان نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است. بیشتر والدین علاقمند هستند که فرزندانشان در پایان دوره از مهارت و یا توانمندی برخوردار شده باشند که در زندگی به دردشان بخورد.با اين هدف دوره هاي اوقات فراغت  مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران یزد در تابستان سال جاري برگزار شد. گروه هدف بسته‌های مهارتی این طرح دانش آموزان ،دانشجويان و جوانان بودند.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران یزد در تابستان سال جاری 362 نفر از دانشجویان،دانش آموزان و متقاضیان مهارت آموزی در کلاسهای طرح اوقات فراغت مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران یزد شرکت نمودند. کارگر دهقاني ،ریاست این مرکزآموزشی ضمن اعلام این خبر افزود: این افراد در 22کارگاه آموزشي اعم از ثابت و سيار و در حرفه های مختلف هنري شرکت نمودند ، که از این حرفه ها 4 حرفه برای اولین مرتبه در این مرکز اجرا شده است. وی افزود: با ارائه مهارت به دانش‌آموزان به ویژه در اوقات فراغت می‌توان در حد مطلوبی آنها را از آسیب‌های اجتماعی نیز دور نگاه داشت و زمینه را برای اشتغال آنها در آینده ایجاد کرد.